XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
23 IX 2018
 

1. Intencje Mszy św:

2. Dziś po Mszach zbiórka do puszki na kształcenie w diecezji.

3. Zapraszam po Mszy św. do zakrystii rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii Świętej – dzieci z kl. III. Rodzice otrzymają specjalne deklaracje, które należy wypełnić i oddać. Pierwsze spotkanie z Rodzicami i dziećmi odbędzie się w niedzielę 30 września w Bińczu o 12:00.

4. Dziękuję Parafianom za posprzątanie kościoła i proszę o to samo kolejne osoby z listy.

5. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego. Są jeszcze duże, ścienne kalendarze diecezjalnego na nowy rok. Koszt to 15 zł.

6. W czwartek o 18.00 próba chóru w Bińczu.

7. Jako parafia przygotowujemy się do Parafialnych Dożynek za tydzień w niedzielę 30 września. Po Mszy św. o 12.00, która zostanie odprawiona przy grocie w parku, przejdziemy na poczęstunek do świetlicy. Zachęcam, aby za tydzień nie gotować obiadów, wyjątkowo obiad zjedzmy z całą Rodziną na dożynkach. Po obiedzie na pewno znajdzie się również coś słodkiego. Na pewno nikt nie będzie głodny. Serdecznie proszę wszystkie Sołectwa o włączenie się w przygotowanie naszego wspólnego posiłku. Bardzo proszę także nasze Gospodynie o przygotowanie w domu sałatek, ciast itp. Serdecznie Całą Parafię zapraszam na wspólne dożynkowe świętowanie.

Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość. Życzę wszystkim w nowym tygodniu wszelkiego dobra.

Szczęść Boże!