II NIEDZIELA ADWENTU
10 XII 2017 – Chrystusa Króla
 

1. Intencje Mszy św:

2. Zapraszam wszystkich na Msze święte roratnie. Dzieci przynoszą ze sobą lampiony i serduszka z zapisanymi dobrymi uczynkami. Ze światłem w rękach czekamy na przyjście Zbawiciela.

3. W zakrystii można nabyć opłatki, a przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny: małe 8 zł., duże 20 zł. Są także okolicznościowe bombki po 10 zł. (złote i czerwone)

4. Dziś jeszcze nasze dzieci z Wyczech i Łoży są zaproszone na godzinę 14:00 na zabawę mikołajkową do świetlicy. Tam czekają na nie niespodzianki oraz słodki poczęstunek. Organizatorami tej imprezy są: Pan Radny gminny, Rada Sołecka, Aktywni Rodzice i CCK

5. W piątek do Bińcza zapraszam dzieci klasy III wraz z Rodzicami.

6. W piątek wieczorem natomiast młodzież wyjeżdża do Czarnego na czuwanie Adwentowe. Zaproszenie kieruję szczególnie do młodzieży przed Bierzmowaniem i po Bierzmowaniu. Wyjeżdżamy autobusem o godz. 19:00 z Bińcza, następnie zabieramy młodzież z Wyczech. Po spotkaniu ok. 22:00 młodzież także wrócić autobusem. Zapraszam.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ks. Jarosława Kodzię – dyrektora naszego Seminarium Duchownego w Koszalinie wraz z czterema kleryka roku wstępnego.

8. Jak co tydzień jest do nabycia „Gość Niedzielny”. Jest także Nasza Arka poświęcona Matce Bożej bez grzechu poczętej.

9. Dziękuję serdecznie Parafianom za posprzątanie naszych świątyń i proszę o to samo kolejne osoby z listy.

10. Podziękowanie dla Państwa Eweliny i Adam Kościelnych z Kołobrzegu za ofiarę 100 zł. na ogrodzenie.

11. Zgodnie z zapowiedzią dziś strażacy z Bińcza zbierają po Mszach św. ofiary do puszki. Pieniądze te są naszym wsparciem dla 15 – letniego Jakuba chorującego na raka. Bóg zapłać za każdy choćby najmniejszy grosz!

Podziękowanie: Został ocieplony i uszczelniony nasz chór. Mam nadzieję, że już będzie Wam cieplej i nie będziecie czuli wiatru po plecach. Za tę pracę podziękowania należą się Panom, a byli to: Ireneusz Raplis, Stanisław Nicpoń, Franciszek Rolniczak i Sławomir Plata. Zostały także zakupione do kościoła w Wyczechach dwie nowe kropielnice przy drzwiach. Ich koszt to 400 zł.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary, a na czas Adwentu życzę spokojnego czekania na święta.

Szczęść Boże!