V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 III 2018
 

1. Intencje Mszy św:

2. Nabożeństwa „Drogi Krzyżowej.
w Wyczechach w czwartek Droga Krzyżowa przez wieś. Rozpoczniemy ją bezpośrednio po Mszy św. o 16:30. Wyjdziemy z kościoła, następnie udamy się w prawo przechodząc obok starych bloków, przejdziemy główną ulicą by wejść w osiedle nowych bloków. Zakończymy drogę krzyżową przy drodze na Łoże. Zabierzmy ze sobą świece.
w Bińczu Droga Krzyżowa także przez wioskę w piątek po Mszy św. szkolnej - 18:00. W tym roku przejdziemy do cmentarza, tam pomodlimy się za naszych zmarłych, a zakończymy nabożeństwo przy Grocie w parku. Bardzo proszę nasza OSP o asystę i pomoc w prowadzeniu procesji. Zabieramy ze sobą świece.

3. Jest do nabycia „Gość Niedzielny”. W nim podsumowanie 5 lat pontyfikatu papieża Franciszka. Przy samochodzie można nabyć jeszcze paschaliki wielkanocne w cenie 5 zł.

4. Dziękuję serdecznie Parafianom za posprzątanie naszej świątyni. Proszę o to samo kolejne osoby z listy.

5. Jak co roku proszę o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i na przystrojenie świąteczne kościoła. Ofiary można składać w kopercie na niedzielną tacę z zaznaczeniem, jakiego kościoła ofiara dotyczy.

6. Za tydzień – Niedziela Palmowa. Podczas liturgii poświęcone zostaną palmy.
W kościele parafialnym podczas Mszy św. o 12:00 będziecie mogli obejrzeć przedstawienie Męki Pańskiej w wykonaniu mieszkańców Bińcza i nie tylko. Wszystkich serdecznie zapraszam na to niezwykłe wydarzenie, które najlepiej wprowadzi nas w atmosferę Wielkiego Tygodnia.

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc i waszą życzliwość. Dziękuję jeszcze raz za ofiary złożone w środę na zakończenie rekolekcji. Wszystkim życzę błogosławionego całego tygodnia.

Szczęść Boże!