NIEDZIELA ZWYKŁA
15 Październik 2017r.
 

1. Intencje Mszy św:

2. Dziś zapraszam jeszcze wszystkich do kościoła Parafialnego na godz. 18:00 na wspólną modlitwę i program słowno – muzyczny ku czci
św. Jana Pawła II. Spotkanie poprowadzi młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania. Próba przed czuwaniem odbędzie się godzinę wcześniej, czyli o 17:00.

3. Msza św. codziennie w Bińczu o 17:00, w Wyczechach w czwartki o 16:30, po mszach wspólna modlitwa różańcowa. W związku z różańcem, w gablocie wypisane są różne intencje, w jakich będziemy odmawiali różaniec w kolejne dni. W niedzielę w każdym kościele 20 minut przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła, proszę o to samo kolejne osoby z listy.

5. Ministranci rozdają już kartki wypominkowe. Bardzo proszę o czytelne, wyraźne ich wypełnianie i zaznaczenie, w jakim kościele mają być odczytywane.

6. Jest „Gość Niedzielny”...

7. Dziś wychodząc z kościoła można kupić pyszne ciasto i rogaliki do kawy poobiedniej. Zachęcam do nabycia – pieniądze ze sprzedaży w całości idą na spłatę długu za płot.

Podziękowania Bóg zapłać za ofiarę 100 zł. na budowę płotu od Pana Krzysztofa Kozioł. Trwa nadal akcja zbierania żołędzi. Dziękuję tym, którzy już włączyli się w tę akcję. Żołędzie zanosimy do Pani Barbary Obrębskiej w Bińczu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na nasz kościelny płot.

Życzę wszystkim miłej niedzieli, dobrego całego tygodnia i opieki Matki Bożej Różańcowej, którą czcimy szczególnie przez cały ten miesiąc.
Szczęść Boże!