Pielgrzymka do Wyczech

15 września – w poniedziałek – wyruszyła już II Parafialna Piesza Pielgrzymka, tym razem na odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w Wyczechach. Pielgrzymka wychodząc z kościoła w Bińczu liczyła 42 osoby. Po drodze kilkanaście osób dołączyło do nas. W sumie do Kościoła w Wyczechach weszło nas ok. 60 osób. Pokonaliśmy 8 km. To był wspólny czas modlitwy i śpiewu, zakończony Mszą Świętą odpustową odprawioną przez ks. Adama Jokiel – proboszcza z Uniechowa. Myślę, że każdy z nas w tej „małej pielgrzymce” zaniósł pod krzyż Chrystusa swoją osobistą intencję. Bóg zapłać wszystkim, którzy wędrowali! Do następnej pielgrzymki …J
Diecezjalne Spotkanie Młodych

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne Diecezjalne Spotkanie Młodych, które odbędzie się 20 września w Skrzatuszu. Jezus = Życie, to myśl przewodnia tegorocznego spotkania młodych w Skrzatuszu.

Szczegóły Diecezjalne Spotkanie Młodych


Pielgrzymka do Raciniewa

We wtorek 26 VIII 2014 odbył się w kościele w Raciniewie odpust z okazji Uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszam gorąco całą parafię na tę uroczystość. Mszę św. i Słowo Boże wygłosił proboszcz z Uniechowa – ks. Adam Jokiel. Z Bińcza wyruszyliśmy na odpust z pieszą pielgrzymką o godzinie 15:45. Dziękuję bardzo za naszą I Parafialną Pielgrzymkę do MB Częstochowskiej na Raciniewskiej Górze. Wyszło nas z Bińcza 36 osób, a weszło 42. Z Bińcza wyszły też osoby z Wyczech.
Nabożeństwa

 • Kościół Parafialny Bińcze
  pw. Świętej Rodziny

  Msze Święte: niedziela 12:00

  kwiecień - wrzesień
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 18:00

  październik - marzec
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 17:00

 • Kościół Filialny Raciniewo
  pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

  Msza Święta: niedziela 10:30

 • Kościół Filialny Wyczechy
  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

  Msze Święte: niedziela 9:00

  kwiecień - wrzesień
  czwartek 17:00

  październik - marzec
  czwartek 16:30 • Wizyt na stronie
  Kliknij i wspomóż głodne dzieci