„Pielgrzymka i Odpust w Raciniewie”


26. 08. 2015. - nasza II Pielgrzymka na odpust do Matki Bożej Częstochowskiej w Raciniewie. W pielgrzymce wzięło udział 41 osób - nie tylko parafianie. Był to piękny czas modlitwy, śpiewu i poczucia wspólnoty. Msze św. odpustową odprawił i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Guss - brat ś.p. ks. Leona - byłego proboszcza w Bińczu.
Pielgrzymka i Odpust w Raciniewie Foto-Galeria
„Rodzinny Festyn w Wyczechach 2.08.2015”tekst alternatywnyFestyn Rodzinny w Wyczechach 2 VIII 2015Dziękuję wszystkim za nasz Festyn w Wyczechach. Dziękuję wszystkim organizatorom i zaangażowanym w to nasze piękne świętowanie tydzień temu. Dziękuję Nadleśnictwu Czarne za ofiarę 2500 zł. oraz Nadleśnictwu Człuchów za kwotę 3000 zł. Panu Leszkowi Wąsikowskiemu – 1000 zł. Otrzymaliśmy także 400 zł. od anonimowych darczyńców. Od Pani Doroty Gawrońskiej 150 zł. Podczas festynu zarobiliśmy 3980 zł., podczas Mszy na tacę zebraliśmy 1170 zł. W tej chwili mamy kwotę 24 200 zł. Bogu niech będą dzięki za ten piękny dzień, który nam dał na festyn i Bogu niech będą dzięki za wszystkich Was, którzy byliście na festynie, bawiliście się tam i swoją ofiarnością dołożyliście cegiełkę pod nowy dach i wieżę kościelną w Wyczechach. Bóg zapłać!
DEO GRATIAS!
„Nowa sygnaturka kościele parafialnym”


Od niedawna w kościele parafialnym w Bińczu mamy przy zachrystii nową, piękną sygnaturkę – dzwonek, którym ministranci dzwonią na rozpoczęcie Mszy św. Sygnaturka kosztowała 650 zł. i została ufundowana przez ministrantów, którzy kiedyś służyli do Mszy św. w naszym kościele.
Bardzo dziękujemy staropolskim: „Bóg zapłać”!
DEO GRATIAS!
Nabożeństwa

 • Kościół Parafialny Bińcze
  pw. Świętej Rodziny

  Msze Święte: niedziela 12:00

  kwiecień - wrzesień
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 18:00

  październik - marzec
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 17:00

 • Kościół Filialny Raciniewo
  pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

  Msza Święta: niedziela 10:30

 • Kościół Filialny Wyczechy
  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

  Msze Święte: niedziela 9:00

  kwiecień - wrzesień
  czwartek 17:00

  październik - marzec
  czwartek 16:30 • Wizyt na stronie
  Kliknij i wspomóż głodne dzieci

  Decyduj sam komu podarujesz 1%

  Pobierz program do rozliczeń Rozlicz PIT online