PRZEŻYJ WAKACJE Z BOGIEM.
IDŹ NA PIELGRZYMKĘ DO CZĘSTOCHOWY
PIESZO LUB ROWEREM

Rok 2014 zostanie zapamiętany przez ludzi wierzących, a zwłaszcza w Polsce jak rok kanonizacji Papieża Jana Pawła II. Mieliśmy ogromne szczęście żyć w Jego czasach. Wsłuchiwać się w Jego głos, nauczanie, obserwować Jego postawę. Pamiętamy Jego dobre oczy, wyczuwalną miłość do każdego spotykanego człowieka, świadectwo cierpienia. Święty Jan Paweł II to niekwestionowany autorytet dla współczesnego człowieka, prowadzący po zakrętach dzisiejszych czasów. Prawdziwy Dobry Pasterz.

32 Piesza Pielgrzymka Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, która wyruszy 1 sierpnia i będzie dziękczynieniem Dobremu Bogu za kanonizację Wielkiego Polaka. Pragniemy podczas tych sierpniowych dni przypominać sobie i zgłębiać Jego myśli i słowa. Będziemy modlić się za wstawiennictwem nowego świętego za nasze rodziny, ludzi chorych, naszą Ojczyznę, za każdego mieszkańca naszej diecezji. Niech blask bijący od Jana Pawła II rozświetla nasze drogi, umacnia nas w wierze i miłości.
Te wszystkie intencje będziemy zanosić do naszej Matki – Maryi, do Tej, którą Jan Paweł II tak mocno umiłował i której nieustannie się zawierzał w słowach: Totus Tuus – Cały Twój. Te słowa niech staną się również mottem dla każdego pielgrzymującego na własnych nogach bądź w sposób duchowy.
Niech Maryja – Wspomożycielka Wiernych i Święty Jan Paweł II umacniają w trudach i radościach pielgrzymowania do Sanktuarium na Jasnej Górze.

Szczegóły Pielgrzymka Piesza oraz Pielgrzymka Rowerowa


Nabożeństwa

 • Kościół Parafialny Bińcze
  pw. Świętej Rodziny

  Msze Święte: niedziela 12:00

  kwiecień - wrzesień
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 18:00

  październik - marzec
  wtorek, środa, piątek, sobota
  godzina 17:00

 • Kościół Filialny Raciniewo
  pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

  Msza Święta: niedziela 10:30

 • Kościół Filialny Wyczechy
  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

  Msze Święte: niedziela 9:00

  kwiecień - wrzesień
  czwartek 17:00

  październik - marzec
  czwartek 16:30 • Wizyt na stronie
  Kliknij i wspomóż głodne dzieci